kurumsal eğitim

ESRA Keskin


Eğitim Danışmanı

1994 yılında Şişli Terakki Lisesini bitirdikten sonra, Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun olan Keskin, daha sonra Yeditepe Üniversitesi’nde MBA dalında Yüksek Lisansını bitirmiştir.

1998-1999 yılları arasında Amerika Birleşik Devletlerinde NYU Üniversitesi’nde Pazarlama üzerine sertifika programını tamamlamıştır.

Profesyonel iş hayatına 1999 yılında Bank Kapital insan kaynakları departmanında başlayan Keskin, bu süre içerisinde ücretlendirmeden işe almaya, eğitimden performans değerlendirmeye pek çok alanda uzmanlaşmıştır.

2001 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Türvak’ta Sinema-Radyo-Televizyon üzerine eğitim almıştır. Ayrıca Diksiyon, Doğru & Etkili Konuşma üzerine sertifika programına katılmıştır. Bir dönem Kanal D haber merkezinde muhabir olarak görev yapmıştır

2002- 2005 yılları ararında BCP Millenium Bank’ta bankanın kuruluşundan itibaren çeşitli yönetim kademelerinde görev almıştır.

2005-2010 yılları arasında Sinerji Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı’nda müşteri ilişkileri yöneticisi ve eğitim danışmanı olarak çalışmıştır.

2010 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde NYU Üniversitesi’nde Leadership & Organizational Development programını tamamlamıştır.

Kişisel gelişim eğitimleri ve yaşayarak öğrenme programlarını daha yakından takip etmek için, yurtdışında düzenlenen A.E.E ve A.S.T.D bünyesindeki konferans ve seminerlere katılmıştır.

ICF onaylı ADLER International Learning koçluk programını tamamlamıştır.

İş’te Mutluluk, Koçluk, Müzakere Teknikleri, Satış Teknikleri, Müşteri İlişkileri, İlişki Yönetimi, İletişim Teknikleri ve Takım Çalışması konularında eğitmenlik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Esra Keskin, iyi derecede ingilizce bilmektedir.

Kurumsal Eğitim
Bir mum diğer mumu tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez.
Mevlana

Copyright © 2015-2019 Esrakeskin.com All Rights Reserved
Esra Keskin .Com

Instagram